247
Отримай більше від своїх онлайн оплат
Приймайте платежі онлайн на будь-якому пристрої для вашого бізнесу. Ми надаємо широкий перелік способів оплати та валют, щоб ви могли розвивати свій бізнес по всьому світу за допомогою Spoynt.
Найкраще для
Наші рішення підходять для будь-якого бізнесу та сфери, що прагнуть надавати своїм клієнтам по всьому світу кращий досвід.
Підписка
Платежі за підпискою дозволяють лояльним клієнтам здійснювати оплати, просто додаючи свої кредитні картки у свій особистий веб-кабінет або мобільний додаток.

Ви і ваші клієнти можете забути про пропущен іплатежі і зупинені послуги. Керуйте своїми регулярними оплатами у Spoynt dash.
Кастомізація сторінки оплати та URL-адреси
Тільки уявіть, що ваші клієнти здійснюють оплати на платіжній сторінці, яка повністю відповідає вашомубренду! Ми робимо це, та це ще не все: тепер ви можете мати не лише брендовану платіжну сторінку, але й URL-адресу.

Надайте нам ваш брендбук або готовий дизайн, й ми зробимо решту магії.
Широкий перелік валют та платіжних методів
Ми розуміємо, наскільки прикро, коли ваші клієнти не можуть розрахуватися з вами, бо постачальник платіжних сервісів не підтримує платіжний метод покупця. Ми робимо все можливе аби забезпечити широкий перелік методів оплати та валют.

Ми підтримуємо більш ніж 300 різних валю та найбільш поширені платіжні методи, такі як

Безпека
Ми дуже серйозно ставимося до безпеки платежів і хочемо, щоб ви та ваші клієнти спали спокійно. Ми передбачили безліч правил, що запобігають шахрайству, а наша система обробки карток відповідає стандарту PCIDSS.

Ми надзвичайно серйозно ставимося до безпеки даних та доступу до них. Ми підтримуємо найновіший протокол 3DSecure 2.0, який відповідає правилам автентифікації, включаючи вимогу StrongCustomer Authentication(SCA) від PSD2.
Роутинг та каскадинг
Автоматизовані правила дозволяють направляти платежі на найкращий шлюз, що підвищує конверсію платежів. Якщо один шлюз не працює, система автоматично надсилає платіж іншому, щоб успішно завершити транзакцію.

Все це допомагає нам збільшувати ваші продажі та робити ваших клієнтів задоволеними.
Онлайн онбординг
93% паперу виробляються з деревини. Кожне дерево виробляє достатньо кислороду для дихання 3 людин. Ми піклуємося проекологію та раді, що сьогодні можна уникнути роботи з паперами та зберегти дерева.

Ми працюємо виключно з електронним документообігом і сподіваємося, що ви також. Просто надішліть нам свою електронну документацію для KYC процедури, і після успішної перевірки ми зможемо укласти договір шляхом електронного підпису.
uments for our KYC and after a successful check, we can e-sign a contract.
Посилання для оплати
Не проблема, якщо у вас немає веб-сайту або ви продаєте через Instagram, Facebook тощо. Просто створіть повну платіжну сторінку за кілька кліків і надішліть посилання своїм клієнтам.

Код не потрібен. Ви можете додати опис до платежу та перевірити його статус онлайн.
Токенізація
Наше захищене сховище карткових токенів допомагає вам використовувати лише токени карток для здійснення платежів, безповторного додавання повних даних карти на сторінку оплати.
Ціни
Ми пропонуємо тарифи, вигідні обом сторонам партнерства. Наші ціни залежать від типу вашого бізнесу та щомісячного обороту. Будь ласка, надішліть нам запит із деталями вашого бізнесу, і наш менеджер з успіху запропонує найкращу пропозицію.
©2021 Spoynt OÜ
HQ
Адреса
02095, вул. Княжий Затон, 9А
Інтеграція
Про нас
Київ, Україна